Akce školy

Den otevřených dveří

23. 1. 2021 od 9:00 hod. do 12:00 hod. – bude probíhat on-line

Vážení a milí žáci základních škol, rodiče a příznivci školy,
mimořádná situace letošního roku nám opět znemožnila, abychom se 23. 1. 2021 s Vámi setkali osobně v naší nově opravené budově a předvedli Vám, co jsme si pro Vás připravili. Ale rozhodli jsme se Vás nezklamat a neztratit možnost setkání, takže pro Vás pro všechny otevřeme dveře naší školy online. A tak se v časech uvedených níže spojíme přes MS TEAMS, my studenti, učitelé a vedení školy s vámi.

Kdy? 23. 11. 2021 od 9 do 12 hodin Vás tedy srdečně zveme na virtuální setkání v OA a VOŠ Příbram.
Kde? Kdekoliv se připojíte na počítači, tabletu, notebooku či mobilu.

Po kliknutí na odkaz se schůzkou se zobrazí nabídka s možnostmi vstupu do schůzky. Pokud již máte ve vašem zařízení nainstalovanou aplikaci Teams, klikněte na položku “Otevřít v aplikaci Teams”. Pokud však tuto aplikaci stahovat a instalovat nechcete, pokračujte kliknutím na položku “Pokračovat v tomto prohlížeči”. Použijte aplikaci MS Edge nebo Google Chrome. Internet Explorer nelze použít. Pokud použijete tablet nebo mobilní telefon, je však třeba nejdříve stáhnout a nainstalovat aplikaci Teams, a to v Google Play pro Android, v App Store pro iOS. 
(po kliknutí na odkaz se zobrazí úvodní obrázek, zde je jednoduchá instrukce)
A zde je odkaz pro připojení
Těšíme se na Vás.

Program DOD:

Informace o škole, oborech, zaměřeních, akcích školy (vedení školy): 9:00 a  10:30
Informační technologie: 9:15 a 10:45
Humanitní předměty, studium na VOŠ: 9:25 a 10:55
Fiktivní firmy a odborné předměty: 9:35 a 11:05
Projekty školy: 9:45 a 11:15
Cizí jazyky: 9:55 a 11:25
Obchodní korespondence, státní zkoušky: 10:05 a 11:35
Český jazyk, společenské vědy, kariérové poradenství: 10:15 a 11:45

Den otevřených dveří je již tradiční akcí, která se pořádá na OA dvakrát ročně. Poprvé vždy jeden listopadový všední den od 10 hod. do 17 hod. a podruhé jednu lednovou sobotu od 9 do 12 hod.
Takto probíhaly DOD v minulém školním roce:
Tuto akci připravují žáci naší školy pro své mladší kamarády, aby je seznámili s tím, jak to na naší škole vypadá a chodí, jak probíhá výuka, jaké předměty se zde učí, jaké vědomosti si osvojí a jaké dovednosti získají, pokud si naši školu zvolí ke svému dalšímu studiu. A tak se nejen žáci základních škol, ale i široká veřejnost může přijít podívat na interiér obou budov a obdivovat schopnosti našich studentů. Uvidí chemické pokusy, jak se píše na klávesnici hmatovou desetiprstovou metodou, do jakých mezinárodních projektů jsme zapojeni a kde už naše děti všude byly, jakých úspěchů dosáhly na různých veletrzích fiktivních firem a mnoho dalšího. Takže přijďte, jste srdečně zváni. Pokud by se vám to nepodařilo v uvedených termínech, stačí zavolat a vedení školy se s vámi domluví na termínu náhradním.