Dne 28.11 se žákyně OA Příbram zúčastnily okresního kola Subterra cupu ve florbale, který se konal v Sedlčanech. V prvním zápase jednoznačně podlehly domácím florbalistkám, které nakonec turnaj suverénně vyhrály. Druhý zapas už byl o poznání vyrovnanější a dívky s přispěním smůly v zakončení prohrály s příbramskou zdrávkou 2:0.
V posledním zápase šlo o to, jaký dojem lepšící se družstvo na turnaji zanechá. Po velmi tvrdém boji a velké obětavosti všech zúčastněných se nakonec dívkám podařilo v zápase zvítězit 1:0 nad týmem z Integrovky, když už v prvním poločase zaznamenala jedinou branku v utkání Karolína P. (1.B). Ještě je nutné vyzdvihnout výkon brankářky Petry V. (4.AC), která zneškodnila mnoho dobrých střel soupeřek a v závěru podržela tým, když uspěla i v minutu před koncem zápasu nařízeném trestném střílení. Všem zúčastněným děkujeme za výbornou reprezentaci školy.