Zpět na úvodní stránku


MÁ RODINA


ZDE SE MŮŽETE DOZVĚDĚT O MÉ ROZSÁHLÉ RODINĚ :)
I když je má rodina více rozsáhlejší než ostatní tradiční rodiny, v žádném případě bych ji za nic nevyměnila.
Dohromady mám pět sourozenců (ano, všechny vlastní),
tři neteře, čtyři synovce a dalšího čeká sestra v létě.
Naši rodiče, Libuše a Jiří, jsou oba učitelé.

  

Toto je moje nejstarší sestra Eva (od které mě dělí dvadet dva let) se svojí rodinou. Její přítel Jiřin, sedmiletá dcera Ina a čtyřletý Alex.
S těmito "zvířaty" se vídám velmi často, už odmala k nám jezdí nejen na víkendy. Iňulka je velmi chytrá školačka, Alex je zase velice schopný sportovec.
Jako druhým sourozencem, prvorozeným synem, je Jan.
Na fotce je spolu s manželkou Helčou a dvěmi syny: tříletým Filípkem a skoro ročním Martínkem. Kluci jsou rošťáci, stejně jako byl jejich táta zamlada.
Třetí v pořadí je Nina. Na fotce oslavuje Vánoce s manželem Petrem, sedmiletým synem Davídkem a pětiletou dcerou Majdičkou. Moc rádi spolu probíráme filmy. Dáda je nesmírně chytrý kluk, obvzláštně v oboru zvířat, Majdička je nejroztomilejší princeznou na světě.
Čtvrtá je moje sestra Jana. Vyfocená je s manželem Romanem a dvouletou dcerou Stelou.
V létě uvítají další miminko. S nimi se vídám snad nejčastěji, možná proto, že bydlí velmi blízko. Kdybyste někdy Stelí potkali, poznáte, že je to nejhodnější dítě vůbec. Vsázíme se v rodině, že malý bráška bude úplný opak.
A náš jednadvacetiletý vysokoškolák Adam.
S tímhle trapákem jsem vyrůstala, ale v téhle době už se moc nevídáme, jelikož studuje ekonomiku v Plzni. V blízké době bude soutěžit v Men's Physique kulturistice.
Pokud kliknete na fotku vpravo, dostanete se na bráchovo Instagram.