Kamarádi

Kamarádi jsou nedílnou součástí mého života, i když nejsem moc společenský člověk. Vím, že na ně se můžu vždy spolehnout a podrží mě v čemkoliv a kdykoliv. Ovšem že bych sem mohla dát další xy fotek, ale chci, aby tu byli jen moji nejbližší.

Vlevo na obrázku je Majkí, kterého jsem poznala když mi bylo 13, je to bráchy nejlepší kamarád a postupem času se zařadil i k mým. Vím, že se naněj můžu na 100% spolehnout a pomůže mi jak nejvíc může i když zrovna nemůže být se mnou. Ráda s ním trávím čas, protože s ním nikdy není nuda

  Uprostřed je Honzík kterého jsem poznala v deváté třídě. Hodněkrát se stalo, že se naše cesty rozešly, ale vždycky jsme se znova našli. Teď se pravidelně vídáme a chodíme spolu na obídky.

  Vlevo je Řehulínek, poznala jsem ho dva roky zpět v létě. Začali jsme se spolu hodně bavit a drží nám to doteď. Přesně ví, co mě dokáže naštvat a hodně rád mě provokuje. Má skoro 2 metry takže proti němu nemám absolutně šanci (jak je krásně vidět na fotce). Loni v létě jsme spolu byli každý den a pak jsme si spolu dávali romantickej obídek v podobě kebabu někde na louce.Opravdu mi za tu dobu přirostl k srdíčku.

  Zpět na úvodní stránku