Zpět

Nejbližší kamarádi.

Nikča
S Nikčou jsem se seznámila až na střední škole. Ačkoli nechodíme spolu do třídy, tak si spolu náramně rozumíme. V prvním ročníku jsme se nějak moc nebavily, ale druhý ročník všechno změnil a bavíme se víc než bychom měli asi :D. Vídáme se každý den, a když se nevidíme, tak si alespoň zavoláme. Máme spolu spoustu zážitků a doufám že jich ještě sposta bude.
Klárka
S Klárkou už se nějaký ten pátek známe, táhneme to spolu už od školky, ale ona trošku chvátala do školy a nechala mě ještě rok ve školce. Na základní škole jsme byly také spolu, a pak jsme pokračovaly i na střední školu do Příbrami a to na OA. S Klárkou je vždy o zábavu postaráno, je úšměvavá a vždy ráda všem pomůže. Je to moje sluníčko.
Natka a Mája
S holkama se známe od první třídy základní školy, jelikož jsme spolu chodily do třídy tak jsme byly nerozlučná trojka a vždy jsme táhly za jeden provaz. Po základní škole jsme šly každá jiným směrem a už se nebavíme tolika jako dříve, ale stejně jsme si hodně blízké. Nikdy jsme se spolu nenudily a vždy vymyslely nějaký super plán.
Davča
S Davidem se známe od základní školy. Oba jsme chodili do školy v Březnici, ale každý do jiné třídy, ale přesto se z nás stali dobří kamarádi. Na střední školu se naše cesty rozdělily. Stále jsme hodně v kontaktu, každý rok spolu slavíme naše narozeniny a můžeme se na sebe spolehnout.