ZPĚT
KAMARÁDI

 

HOLČINY Z OBCHODKY

Jsme taková jedna velká parta. Holky jsem poznala v prváku a jsem nejvíc ráda, že je mám. Když se sejdeme, vždy si naše srazíky užijeme.
S holkama se vždy pořádně zasměji.Žanet, Ajka, Terka, Sába, Eliška, Anet, Míša

 


 

HOLKY ZE ZÁKLADKY

S holkama jsme tvořily takovouto partu na základce. Krom dvou Kaček, jsme chodily všechny do stejné třídy.


Káča, Kačka, Bára, Romča, Kačka, Anička


 


 

PARTA

Naše parta se skládá z několika členů. Snažíme se vídat, co nejčastěji. Za normální situace si chodíme zahrát třeba kulečník nebo jen tak někam posedět a pokecat. V létě spolu jezdíme do kempu Lavičky nebo na vandry třeba na Vižinu. Samozřejmostí je i to, že se scházíme vždy oslavit něčí z nás narozeniny.

 


 

KAMARÁDI Z ODDÍLU

My tři jsme v oddíle, taková nerozlučná parta. Každou skautskou výpravu či schůzku se spolu nejvíce zasmějeme. Jsem nejvíce ráda, že se vídáme i mimo oddíl. S nimi se nikdy nenudím a vždy mě dokážou rozesmát.

 


 

NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA

S Káčou se známe 8 let. Naše přátelství začalo tím, že jsme obě necvičily na tělocviku, protože jsme byly každá po operaci kolene. Začaly jsme se nějak bavit a jelikož jsme zjistily, že máme narozeniny 14 dní od sebe, tak jsme si naplánovaly společnou oslavu. Od té doby jsme nerozlučná dvojka a společné slavení narozenin je pro nás samozřejmostí. Káča je také vášnivá skautka a právě ona stojí za tím, že jsem se stala skautkou.